Iegūtā pieredze un iespaidi, piedaloties televīzijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”

Šī gada 10. martā man bija iespēja piedalīties erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”, kurā piedalījos 2.reizi. Spēlei pieteicos tāpēc, ka vēlējos labāku rezultātu nekā pagājušajā gadā un man vienkārši patīk erudīcijas spēles. Šis ir arī pēdējais gads, kad to varēja darīt, tāpēc iespēja bija jāizmanto.

Filmēšanas process man nebija svešs, jo jau iepriekš biju piedalījusies šādā spēlē, bet pirmo reizi “Gudrs, vēl gudrāks” spēlēju klātienē, kas man noteikti patika daudz labāk par attālināto spēli. Pati spēle tiek ierakstīta diezgan ātri, lielāko laiku aizņem studijas sagatavošana, grims. Un vēl par filmēšanu jāpiebilst tas, ka visu laiku lika smaidīt, kas noteikti nav mana ierastā sejas izteiksme.

Vislabāk pārzināju jautājumus par klasisko mūziku un sportu (Olimpiskajām spēlēm), bet grūtāk gāja ar matemātikas jautājumiem, kuros bieži pēdējā brīdī izšķīros par nepareizo atbildi (bet kam negadās).

Pusfinālā visvairāk domāju par trešo kārtu, jo pagājušajā gadā tiku tieši līdz tai, turklāt šajā kārtā dalībniekiem jāatbild “uz ātrumu”, nospiežot pogu. Ceturtajā kārtā, kurā piedalās 2 cilvēki, bija piedāvātas 8 tēmas, kas pašiem arī bija jāizvēlas. Jāsaka, ka jautājumi kopumā nebija tik sarežģīti, kā biju gaidījusi, bet, protams, bija daudz āķīgu jautājumu un jautājumi, kurus varēja loģiski izdomāt.

Pirmajā aprīlī ierakstījām fināla spēli. Pateikšu priekšā, spēlē netiku līdz finālam, taču izbaudīju visu filmēšanas procesu un ieguvu pieredzi, kā arī pozitīvas atmiņas (turklāt uzlaboju iepriekšējo rezultātu, kas arī bija viens no mērķiem). Noteikti gribu pateikt lielu paldies skolotājām Līgai Lauziniecei un Larisai Nikolajevai, kā arī lieliskajām klasesbiedrenēm, kas brauca mani atbalstīt un sniedza vērtīgus padomus, un, protams, padarīja visu procesu daudz spilgtāku!

Raidījumu varēs skatīties 15.aprīlī un 6.maijā pl.18.50 LTV1.

Reina Paula Kreicberga, 12.b klase

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: