Par mums

2019./2020. m. g.  jaunu startu uzsākusi arī e-avīzes “Strops” komanda. Visi jaunie žurnālisti par sevi var droši teikt: “Avīzei rakstu pirmo reizi”. Priekšā daudz jaunu plānu, ieceru un galvenais – apņemšanās izdarīt un turpināt skolas tradīcijas. Šogad savus lasītājus par jaunumiem ģimnāzijas parlamentā informēs Evelīna Zazīte un Nikola Geste, par politikas pulciņa aktivitātēm un jaunumiem Eiropas Savienības lietās – Valts Pabērzs, bet par visu skolā notiekošo un ārpus skolas piedzīvoto stāstīs Emīls Miķelsons, Alise Konšteine, Ilze Tišlere, Helēna Keiša, Anete Andersone un Ieva Bērzmārtiņa.20190930_124403

 

20180918_123702Jaunajā 2018./2019.mācību gadā mūsu  avīzes “Strops” jaunie žurnālisti būs Helēna Anna Dzērvāne, Karīna Orlovska, Endija Krīgerte, Elza Anastasija Vasermane,  Krišs Grunte, Dana Kozlovska un fotografēšanās brīdī klātneesošais, bet ar parlamenta lietām aizņemtais  Matīss Ķiecis.

____________________________________________________________________________________________

Uzsākot jauno mācību gadu, pie darba ķērusies jaunā un radošā “Stropa” žurnālistu komanda – Irbe Smilgaine, Elza Anastasija Vasermane, Endija, Krigerte, Lelde Kviese, Beāte Emīlija Peterlēvica – Vilsone un Helēna Anna Dzērvāne. Radošiem darbiem iedvesmosies Rita Voronova, bet par parlamenta aktivitātēm apsolījusies informēt tā prezidente Līga Lielmane. Visus kopā aicinās pulciņa vadītāja vēstures un filozofijas skolotāja Loāna Šulca.IMG_7582

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————-

 

 

2016./2017.m.g. skolas avīzei “Strops” mainījusies vadītāja – vēstures skolotāja Loāna Šulca. Laipni aicināti jaunajā komandā!

_________________________________________________________________

DSC_0024            Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolas avīze “Strops” 2015./2016.m.g. ir uzsākusi savu darbību jaunā sastāvā un citā formātā.

        Attēlā redzami aktīvākie pulciņa dalībnieki: Madara Poplovska, Amanda Germova, Madara Markovska, Dārta Kuple, Viktorija Kraukle un aizkadrā fotogrāfe Līga Lielmane. Pulciņu šogad sāk vadīt skolotāja Iveta Āboliņa.

DSC_0016

1 komentārs

One thought on “Par mums

  1. I. B.

    Lai veicas jaunajiem žurnālistiem!

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: