Erasmus KA2 projekts “Brīvprātīgais darbs un aktīva pilsoniskā līdzdalība”

2022. gada 21. martā Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas pedagogi Valdis Zuters un Dārta Belcāne kopā ar 12. a un 12. b klases skolniecēm Elizabeti, Montu, Arinu un  Elzu un Intu devās ar busiņu līdz galamērķim – Polija pilsēta Ostrova. Mūsu mērķis – dalība “Erasmus +” projektā “Brīvprātīgais darbs un aktīva pilsoniskā līdzdalība.”.

22. martā aizsākās projekta piedzīvojums. Pirmā aktivitāte bija iepazīt ikvienu dalībnieku, spēlējot spēli “Cilvēku bingo”. Tālāk devāmies vizītē pie Ostrovas pilsētas mēra, kur dalībniekus iepazīstināja  ar Ostrovas pilsētas vēsturi, attīstības plāniem un pilsētas  budžetu. Šajā dienā tika iepazīta arī pilsēta, pastaigājoties un aplūkojot dabā pilsētas unikālākās vietas. Dienas noslēgumā piedalījāmies brīvprātīgajā darbā, šķirojot ziedojumos sanestās drēbes ukraiņiem.

23. martā no rīta dalībniekus sagaidīja gids, kurš turpināja iepazīstināt  ar Ostrovas nozīmīgākajām vietām. Pēc tam devās uz pili Gołuchów. Vakarā mūs sagaidīja jautra aktivitāte – mācījāmies vietējās tautu dejas.

Nākamajā dienā  devāmies uz Polijas lielpilsētu Vroclavu, kur skolēni vietējā universitātē darbojās grupu darbos. Pēc tam  apmeklējām  muzeju, kur iepazināmies  ar Polijas vēsturi. Visinteresantākā un smaidu raisojošākā aktivitāte bija zoo apmeklējums “Africarium”. Dienas noslēgumā devāmies uz “Market Square in Wroclaw”.

Noslēguma dienā 25. martā projekta dalībnieki kopā pavadīja atvadu balli dejās un smieklos.

Rakstu veidoja 12.b klases skolnieces Elza Jomerte un Inta Kaušele.

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: