Daudz laimes dzimšanas dienā, skola!

Šogad skolas jubileju svinam savādāk kā citus gadus. Pilngadības svētkus 8.janvārī svinēja skolas jaunais korpuss, bet skolas vecajam korpusam 20.janvārī – 93. jubileja. Abas šīs jubilejas tiks atzīmētas janvāra beigās 31. datumā. Bet pagaidām 3 nedēļu garumā notiek gatavošanās dzimšanas dienas ballītei. Katrai nedēļai ir savs motto, kas atbilst ģimnāzijas pamatvērtībām – cieņa, atbildība, mērķtiecība.

Muzikālie ik rīta sveicieni un rīta rosmes labsajūtas uzlabošanai ir tikai daži no jubilejas sagaidīšanas pasākumiem. Pēc iepriekšējas izlozes katra klase kādai citai klasei gatavo pārsteigumu un vienlaicīgi apsveikumu skolas dzimšanas dienā. Ar skolotājas Sintijas Aumales gādību tapusi izstāde ar skolēnu sarūpētiem eksponātiem. Katram no tiem ir savs stāsts. Aicinām izstādi apmeklēt kopā ar klases audzinātāju!

Katra klase ir aicināta piedalīties labo darbu nedēļā, veic izpēti par mūsu skolas absolventiem un savām ģimenēm – cik absolventu katrā mūsu ģimenē. Trīs nedēļu garumā katrā klasē taps video sižets – “Es mācos šajā skolā, jo…..”, kuru pēc tam varēsim apskatīt arī publiski. Nu ko, izklausās, ka skolas jubileja būs sagaidīta godam! Vēl tikai dažas atziņas no mūsu divpadsmitajiem…..

Mācos šajā skolā, jo pēc manām domām šī ir labākā skola Tukumā. Šeit mācījās arī mans tētis. Jūtos šeit kā mājās…. Novēlu skolai augt un tiekties pēc visa labākā. Dzīt savas saknes dziļāk kā ozolam un stāvēt staltāk un stiprāk kā ozols vētrā. Palaist pasaulē savus absolventus – vēl tālāk kā ozols zīles kaisa.

Spēku un izturību skolotājiem!

Es šajā skolā mācos, jo pirms tam dzirdēju labas atsauksmes no draugiem. Kad atnācu uz skolu, biju apmierināta ar izvēli, jo iepazinos ar foršiem klasesbiedriem, laipniem skolotājiem, kā arī iestājos izcilā korī. Skolai es novēlu lielus sasniegumus mācību darbā un saliedētību klasēs.

Foto no interneta

Mācīties šajā skolā bija mana brīva izvēle. Nolēmu mainīt iepriekšējo skolu un uz šo mērķi arī gāju. Ļoti, ļoti patīk šajā skolā. Ne mirkli nenožēloju, ka atnācu uz šejieni mācīties. Novēlu skolai čaklus un uzcītīgus skolēnus, kuri nestu ģimnāzijas godu pasaulē!

Pārvācoties no otra Latvijas nostūra uz Tukumu, daudz iespēju kur mācīties nebija. Zināju, ka gribu mācīties ģimnāzijā, jo tā bija tāda vienīgā Tukumā. Tagad varu lepoties, ka beigšu skolu ar Valsts ģimnāzijas statusu. Dārgā, TRVĢ! Novēlu Tev uzcītīgus skolēnus. Radi tiem mājas un drošības sajūtu sirdī, lai visi te jūtas piederīgi, uzklausīti un atbalstīti, un vienkārši – laimīgi! Daudz laimes dzimšanas dienā, skola!

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: