Kurš kuru? Pandēmija mūs, vai mēs – pandēmiju?

2021. gada pavasarī  skolēnu vidū tika veikta aptauja, kuras mērķis bija novērtēt  jauniešu psihoemocionālo stāvokli. Uzklausījām skolēnu viedokļus. 

Skaidrs ir viens, ka pandēmija ir mainījusi vidi apkārt mums. Balstoties uz aptaujas datiem, jaunieši ir kļuvuši depresīvi (33%), apātiski(41,7%), nomākti (35,9%), noguruši (81,9%), skumji (44,8%) un  ticis novērojams arī motivācijas trūkums (79,5%). No iegūtajiem aptaujas datiem varam secināt, ka jaunieši saskaras ar mentālās veselības problēmām pandēmijas laikā.

Tāpēc Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolnieces Elza Jomerte un Inta Kaušele, domājot par jauniešu labsajūtu skolā, realizēja projektu “Atrodi līderi sevī!”.

2021. gada 19. un 20. augustā norisinājās aktivitātes, kuras veicināja mentālās veselības uzlabošanu. 19. augustā aktīvi darbojāmies   nodarbībā ar pašizaugsmes treneri Reini Kristiānu Širokovu par tādām  tēmām kā “Būt motivētam un pārliecinātam par sevi”, “Prast izteikt savu viedokli un sadarboties”, kā arī “Rūpēties par savu mentālo veselību”. Savukārt skolotājas Unas Bērziņas vadībā tika vadīta nodarbība “Māla meistardarbnīca”, kas veicināja jauniešu radošumu un pašpārliecinātību par savām spējām.

20. augustā devāmies uz Sivēnezeru, lai sakoptu tā apkārtni. Noslēgumā tika rīkots pikniks.

Inta Kaušele un Elza Jomerte, 12.b klase

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: