Mūsu foršie skolotāji

Sveicam visus mūsu skolotājus starptautiskajā Skolotāju dienā! Paldies jums par iecietību, par sirdssiltumu, par zināšanu plašo klāstu, par to, ka esat mūsu otrās mammas.  Vienkārši par to, ka jūs esat mūsu lieliskie skolotāji! Par dažiem no viņiem stāsta 8., 9., 12.- to klašu skolēni.

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas skolotāju kolektīvs, 2021.gada 1.septembrī.

Inese Bērziņa – viņa iedvesmo un uzklausa daudzus jauniešus. Visforšākā! Radoša skolotāja, kura izdomās interesantus pasākumus, aktivitātes un realizēs visu, ko var un arī ko nevar.

Valdis Zuters – efektīvs mācību process. Vienmēr dod labas un konkrētas atbildes uz visiem jautājumiem.

Gita Rācenāja – stundā vienmēr rada brīvu atmosfēru. Pie šīs skolotājas ir ļoti viegli mācīties. Skolotāja ir ļoti atvērta un komunikabla, ar savu atdevi spēcīgi motivē sasniegt vairāk. Viņa man paliks atmiņā ar silto smaidu un mierpilno attieksmi. Pie viņas vienmēr var doties pēc padoma vai uzlabot garastāvokli, jo vienmēr kāds joks būs kabatā.

Ina Užule – vienkārši labākā, vienmēr var parunāties par visu ko, zinot, ka viņa ir uzticama. Nekad stundās nav garlaicīgi. Stingri liek darīt visu, kas vajadzīgs sporta stundās.

Līga Lauziniece – vienmēr pamato savu viedokli, smaidīga, jauka. Var parunāt par visdažādākajām tēmām. Ļoti labi un skaidri visu izskaidro. Nekad nav bail kaut ko jautāt, jo zinu, ka skolotāja visu izskaidros. Ļoti patīk viņas mācīšanas stils. Pat grūtas tēmas kļūst vieglas un saprotamas.

Toms Akmens – saprotošs, vienmēr gatavs palīdzēt un paskaidrot, patīk viņa mācīšanas stils. Ir viegli mācīties, nav jāpilda mājas darbi. Skolotājs, ar kuru nekad nav garlaicīgi. Vienmēr var pajokot, parunāt par seriāliem un uzzināt 101 jaunu faktu par pasauli, Eirovīziju vai ko citu.

Karīna Helmane – Soročenkova – priecīga un enerģiska, pie viņas ir forši mācīties.

Jānis Sproģis – saprotošs, jautrs, ļoti pretimnākošs, nav haotisks stundā. Interesants, daudzpusīgs un izpalīdzīgs, ja kaut kas ir neskaidrs. Skolotājam ir savs teiciens: “Pakustini savu pelēko vielu smadzenēs!”.  Stundā var kopīgi pasmieties.

Una Gaile – ne tikai mūsu klases audzinātāja, bet skolotāja ar lielo burtu. Ja ir kādas problēmas, tās vienmēr tiks atrisinātas. Viņa par mums ļoti rūpējas. Kā pati 10.klasē teica – viņa ir mūsu otrā mamma. Vienmēr stāv un ceļas par mūsu klasi. Skolotājas ietekmē sāku mīlēt kultūru un pat sāku ceļot. Ja mēs darām uzdoto darbu, atļauj runāt ar klasesbiedriem stundā.

Loana Šulca – ir ļoti komunikabla skolotāja, vienmēr labi izklāsta tēmu. Ir ieinteresēta, lai skolēni labāk apgūtu mācību vielu. Motivē mācīties, palīdz un atbalsta. Stundas ir interesantas un aizraujošas. Var uzzināt ko jaunu, ne tikai par vēsturi, kura jāmācās šajā gadā, bet arī par ko citu.

Edijs Pāvilsons – interesants skolotājs, kurš ar prieku piedalās spēlēs ar skolēniem un ir gatavs parunāties par interesantām tēmām. Zinošs savā jomā un ir gatavs izpalīdzēt ar padomu. Stundas vienmēr ir interesantas un nekad nav garlaicīgi.

Maruta Vilumsone – ļoti saprotoša un pretimnākoša, vienkārši fantastiska. Gatava palīdzēt jebkurā brīdī. Skolotāja ir jauka, saprotoša, līdzjūtīga. Saprot, kad stundas laikā ir mazliet nogurums.

Sanita Baumane – ļoti jauka un saprotoša. Bioloģijas stundas ir pirmdienās un piektdienās. Lai gan man nepatīk pirmdienas, kad esmu viņas stundās, garastāvoklis uzlabojas, jo stundas ir ļoti interesantas.

Una Bērziņa – viņas stundas vienmēr ir ļoti interesantas un uzdevumi nav pārāk grūti. Kamēr zīmējam, skolotāja atļauj stundās klausīties mūziku un runāt ar pārējiem klasesbiedriem. Bieži pacienā mūs ar saldumiem.

Antra Brinkmane –Brimane – saprotoša skolotāja, ļoti labi saptrot jauniešu intereses un vēlmes, katru stundu mēģina izvērst jautrāku. Pret mums izturas ļoti mīļi. Ļoti gudra ģeogrāfijas lietās. Ļoti moderna skolotāja, labi darbojas ar visādām elektroniskajām ierīcēm. Labāku skolotāju nevarētu iedomāties. Kad jābūt stingrai, viņa tāda ir. Sauc mūs mīļvārdiņos.

Inguna Silinēviča – pretimnākoša, stundas nav grūtas, bet ir interesantas, daudz ko var iemācīties. Bieži spēlējam kahoot. Organizē ekskursijas un ir ļoti atsaucīga.

Aiga Jansone – man patīk, kā viņa māca. Skolotāju iepazinām nesen, bet mācību process pie viņas ir uzmundrinošs, palīdz izprast tēmas. Vienmēr izrunājam pieļautās kļūdas. Citreiz arī pajoko, lai uzjautrinātu klasi. Ļoti atsaucīga un saprotoša.

Reinis Ingevics – ļoti saprotošs. Labs mācību stils.  Patīk, kā māca savu priekšmetu. Komunikabls, ļauj brīvi izpausties. Jautrs ar labu humora izjūtu. Skolotājs jau pirmajā stundā stāstīja par sevi un tas bija interesanti.

Inta Supe – ļoti labi māca un stāsta par vēsturi.

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: