Nākotnes līderu akadēmija

“Nākotnes līderu akadēmija” ir Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes iniciatīvas projekts, kur jaunieši piedalās diskusijās/viedokļu apmaiņās par šobrīd aktuālajām tēmām (vienlīdzība un diskriminācija, cilvēktiesības un pamatbrīvības, medijpratība, vides problēmas, u.c.) Projektā tiek arī pieaicināti eksperti ar vieslekcijām, kurās rosina iesaistīties un domāt līdzi.

Fotogrāfija no interneta resursiem

Līderu akadēmija ir lielisks projekts, kur pārvarēt pašam sevi un nebaidīties izteikt viedokli. Skolas galvenie ieguvumi noteikti ir jaunie viedokļu līderi savu skolēnu vidū, kuri ir pārliecināti par savu pateikto un spēj iedvesmot citus. Pieredzes dēļ vien ir vērts piedalīties. Šis nav kārtējais garlaicīgais projekts, kuru atsēdēt, bet gan iespēja darboties un pierādīt pašam sev, ka es to VARU!

Tukuma Raiņa ģimnāzijas komandu 2021./2022.mācību gadā pārstāvēja Līva Elizabete Petrova (11.b), Elīza Rozentāle (11.a), Pauls Penders (11.a), skolotājas Līga Lauziniece un Inese Bērziņa.

Mūsu komanda saka  PALDIES projektam “Nākotnes līderu akadēmija” par daudzajām sniegtajām iespējām. Par iespēju satikt īstus līderus gan pirmajā tikšanās reizē Rīgā, gan attālinātajās zoom tikšanās reizēs un iedvesmoties no viņu pieredzes. Par iespēju satikt citus jauniešus un apmainīties ar saviem viedokļiem un domām. Par iespēju mācīties no savām un citu kļūdām, veidojot domnīcas. Par iespēju izteikties un būt drosmīgam, izsakot savu viedokli un par iespēju tikt uzklausītiem. PALDIES!

Vēl īpašs paldies Dacei Melbārdei par sarūpētajām dāvaniņām, kuras turpmāk ikdienā atgādinās par iegūto pieredzi un pozitīvajām emocijām šajā projektā.

Tukuma Raiņa ģimnāzijas komandas vārdā,  Līva Petrova

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: