Mans laiks 12.klasē

 Beigusies 12.klase, vidusskolas posms. Tagad es un mani klasesbiedri esam nopietnas izvēles priekšā – ko darīt tālāk. Daži izvēlēsies tālāk studēt augstskolā, citi varbūt sāks strādāt, lai iegūtu pieredzi. Šis ir mazliet skumjš, mazliet satraucošs laiks, jo nezinām, kas būs tālāk.

12.klases laiks mums visiem ir bijis izaicinājumu pilns. Šo laiku vienmēr atcerēsimies, jo pasaulē plosījās Covid vīruss, mūsu mācību process bija savādāks kā līdz šim. Attālināti mācīties nozīmēja gan apgūt jaunas prasmes, gan daudz strādāt ar savu raksturu. Man attālinātais laiks bija satraucošs un nogurdinošs, dažādu emociju pilns. Garās mācību stundas pavadītas pie ekrāna visu padarīja vēl grūtāku. Mācību apjoms bija ļoti liels, jo katrs skolotājs ļoti mīl savu priekšmetu. Lai varētu iegūt labas sekmes, bija jāmācās ilgas stundas. Bet šis laiks deva arī daudz pozitīvas pieredzes. Es daudz ko iemācījos un sapratu, ka varu paveikt vairāk nekā iepriekš biju domājusi. Es iemācījos patstāvīgi mācīties un plānot savu laiku, ieguvu labākas datorprasmes, iemācījos strādāt ar dažādiem informācijas avotiem un aplikācijām. Šajā laikā es iemācījos labāk pazīt sevi, savas emocijas, iemācījos tās pārvaldīt. Man ļoti pietrūka klases kopā būšanas sajūtas un jautrās  tikšanās ar draugiem.

Vēlos pateikt paldies saviem klasesbiedriem, paralēlklasesbiedriem, skolotājiem un vecākiem par  atbalstu un palīdzību grūtos un priecīgos brīžos. Novēlu visiem divpadsmitajiem atrast savu aicinājumu turpmākajā dzīvē un piepildīt šo vasaru ar prieku, satikšanos un jautrību.

Līva Kodoliņa 12.a klase

“Skrīnes izaugsmes balvas”, beidzot 2020./21.m.g.,  ieguvēja

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: