Vēlējumi svētkos

Ir noslēdzies visdīvainākais mācību gada semestris – pa pusei klātienē, pa pusei attālināti, tik daudz stundu zoom’ā, testi un mājas darbi eduspace. Pārbaudījums gan skolēniem, gan skolotājiem. Šogad nenotika lielā skolas Ziemassvētku balle un tradicionālais koncerts baznīcā. Secen gāja piparkūku dāvināšanas prieks semestra pēdējā klases stundā. Pat liecību nebija …. Kaut ko tādu, šķiet, nav piedzīvojusi neviena cita paaudze. Bet, ja padomā, šī gada laikā esam iemācījušies tik daudz.  Pavadot šo Žurkas gadu un sagaidot Jauno – Vērša gadu, skolēni padalījās ar  vēlējumiem Ziemassvētkos un  Jaunajā gadā.

  1. Ko es novēlētu saviem klases biedriem?
  2. Ko es novēlētu skolotājiem?
  3. Ko es novēlētu sev?
  4. Ko es novēlētu saviem vecākiem?

7.klašu vēlējumi

1)Saviem klasesbiedriem es novēlu, lai viņi neaizgulētos zoom, nu ja vēl turpināsies covid-19, lai vienmēr ir ar noskaņojumu.

 2)Lai vienmēr būtu tik čaklas un mīļas, un lai arī lūdzu turpina mūs iepriecināt ar kaut kādiem jociņiem.

3) Lai ieplānotu savu laika grafiku un apņemtos vairāk mācīties un neslinkotu.

4) Lai viņi ir priecīgi, lai viņiem viss izdotos.

Es ļoti ceru, kad nākamais gads būs labāks! Es jaunajā gadā vēlos novēlēt visiem, gan klasesbiedriem, gan skolotājiem un visiem pārējiem, lai nākošais gads ir pilns ar prieku, nevis covid un mājās sēdēšanu.

1.Lai jums ir veiksme un izturība šajā grūtajā laikā.

2.Lai beidzas šis briesmīgais vīruss un beidzot sākas normāla skola.

3.Sev es vēlu noturēties un izturēt 2. semestri uz labām atzīmēm.

4.Saviem vecākiem es vēlu laimi, veiksmi darbā.

Es Ziemassvētkos visiem vēlētos novēlēt, lai katrā mājā būtu saticīga ģimene, Ziemassvētku vakarā dzirdami prieka smiekli, un lai visa ģimene šajā svētajā vakarā atrastos viens otram blakus cieši jo cieši.

Saviem klasesbiedriem es novēlu gaišus prātus un labas sekmes turpmāk. Skolotājiem es novēlu pacietību, jo dažreiz ir tiešām grūti tikt galā ar skolēniem 😉 Sev es novēlu piepildīt visus savus sapņus un tikt līdz galamērķim, un, protams, labas sekmes. Savai ģimenei es novēlu prieku un arī pacietību. 

8.klašu vēlējumi

1)No visas sirds saviem klasesbiedriem novēlu Ziemassvētkos padalīties  ģimenes locekļiem ar saviem panākumiem, iespējams sāpi, bet galvenais neiespringt uz visu veco un atstāt to vecajā gadā. Jaunajā gadā paņemt līdzi tikai labos darbus. Sagaidīt 2021.gadu draudzīgā ģimenes lokā un ar smaidu sejā. Izpildīt 2021.gadā savas kvēlākās vēlēšanās, gūt labus panākumus skolā un ārpusskolas.

2)Skolotājiem es novēlu iegūt jaunus spēkus, izturību un pacietību darboties ar skolēniem. Piemeklēt radošu pieeju, lai darbi, kurus mēs darīsim, būtu interesanti un patīkami mums. Skolotājiem novēlu sagaidīt Ziemassvētkus ar saviem bērniem un mazbērniem, jo tas ir vispatiesākais prieks.

3)Sev es novēlu Ziemassvētkos būt kopā ar ģimeni, cept piparkūkas, smieties un visiem kopā aizbraukt uz Milzkalnu. 2021.gadu vēlos iesākt un pabeigt ar labiem un augstiem panākumiem skolā. Jaunajā gadā novēlu sev nodarboties vairāk ar sevi, ar savu pašizaugsmi.

4)Vecākiem es novēlu izturību manis audzināšanā, iespējams dažreiz ir grūti, bet viņi vienmēr tiek un tiks ar to galā. Novēlu stipru veselību, galvenais sapratni un mīlestību savā starpā. Novēlu iegūt to, ko viņi sen jau ir vēlējušies!

1) Es saviem klasesbiedriem Ziemassvētkos novēlu jauki pavadīt laiku ar ģimeni, lai pabeidz šo pusgadu ar labām sekmēm. Jaunajā gadā vēl lielāku apņemšanos mācīties un labu veselību.

2) Mūsu  skolotājiem es novēlu kārtīgi atpūsties no skolas darbiem, pavadīt jauki laiku ar ģimeni. Jaunajā gadā novēlu izturību strādājot ar skolēniem un labu imūnsistēmu.

3) Es sev novēlu labas attiecības ar ģimeni un tuvajiem, jaukus Ziemassvētkus kopā ar ģimeni, un, lai piepildās mana vēlēšanās. Jaunajā gadā vēl lielāku apņemšanos mācīties, labākas atzīmes, vairāk plānot laiku un labu veselību.

4) Savai ģimenei es novēlu, lai piepildās viņu vēlēšanās, jaukus Ziemassvētkus un mīlestību mūsmājās. Jaunajā gadā, lai labi veicas darbā, lai ir laba veselība, un, lai man ar  ģimeni nebūtu nopietnu strīdu (labāk vispār nē).

Es novēlu saviem klasesbiedriem jauki pavadīt Ziemassvētkus. Novēlu lai arī jaunajā gadā visi savā stārpā būtu draudzīgi un jautri, protams nevajag aizmirst arī par mācībām. Es novēlu skolotājiem labi atpūsties, gaidot jauno gadu decembra pēdējās dienās. Novēlu arī jaunajā gadā vieglāku slodzi darbā un lielāku algu, protams, arī veselību. Novēlu sev labi pavadīt dzimšanas dienu Ziemassvētkos, un, lai jaunajā gadā viss izdotos! Novēlu saviem vecākiem veiksmīgu jauno gadu un labu veselību.

10.klašu vēlējumi

1)  Es novēlu kārtīgi izgulēties beidzot un prieku pilnus svētkus.

2.) Atpūsties no mājasdarbu labošanas. Novēlu ļoti sirsnīgus svētkus!

3.) Es sev novēlu kārtīgi atpūsties un izbaudīt svētkus.

4.) Es novēlu vecākiem apburošus un maģiskus svētkus!

Saviem klasesbiedriem es novēlu, izbaudīt Ziemassvētkus, tā it kā tie būtu vasara, lai, aizejot uz skolu esam gatavi atkal mācīties.

Skolotājiem es novēlu labāku veselību, un, lai Jūs pārāk daudz neilgojaties pēc visiem skolēniem, drīz jau atkal tiksimies.

Sev es novēlu labāku veselību, dziļāku miegu un lielāku motivāciju mācīties.

Saviem vecākiem es novēlu, lai Jūs nepārstrādājaties un pārāk daudz nenogurdināt sevi, un parūpējaties par savu veselību.

Jaunajā gadā novēlu visiem nepadoties, lai arī cik grūti būtu un sasniegt mērķus! Sev novēlu saskatīt visā pozitīvo un iegūt daudz jaunas, foršas atmiņas! Klasesbiedriem novēlu veiksmi un izturību skolā, kā arī iegūt jaunus, mīļus cilvēkus dzīvē! Skolotājām piepildīt savas vēlmes un paklausīgus skolēnus! Ziemassvētkos novēlu visiem gaišas domas un sirdīs just blakus savus mīļos cilvēkus, ja pat vīrusa dēļ nav iespēja fiziski būt ar viņiem! :(:

Ziemassvētkos un Jaunajā gadā skolotājiem un vecākiem novēlu: 
“Lai gaiši sapņi piepildās
Un sniega takās nemaldās.
Lai sirdī zvaigžņu lietus līst
Un iecerētais atdzīvojas īsts”,

bet saviem klasesbiedriem, tuvākajiem draugiem un sev novēlu īpaši izturību un, lai iecerētais atdzīvojas īsts.

1. Lai veicas ar mācībām!

2. Nenosirmojiet!

3. Lai es palieku gudrāka!

4. Izturat mani, līdz man paliek 18!

12.klašu vēlējumi

Skolotājiem: Novēlu jaunajā  2021. gadā  Jums paklupt, nokrist un raudāt…

Bet paklupt pār labajām skolēnu atzīmēm, krist mīļo apskāvienos un raudāt aiz laimes!

Vecākiem: Katru reizi Jaungada vakarā mēs novēlam viens otram laimi. Bet daudzi ir dzirdējuši izteicienu: “Nav laimīgas dzīves, ir tikai laimīgas dienas.” Tāpēc es novēlu jums visiem 365 laimīgas dienas nākamajā 2021. gadā.

Sev : Sev es novēlu sasniegt lielus panākumus, lai arī, kur nonāktu smieties no visas sirds, un pa likteņceļu iet skaisti, daloties pozitīvismā.

Klasesbiedriem: Jauno gadu – sagaidīt! Draugus – neaizmirst! Laimei – būt! Skumjām – nebūt! Atzīmēm – augt! Mīlestībai – plaukt! Sapņiem – piepildīties! Bet pašiem – neatslābināties!

1. Klasesbiedriem novēlu arī turpmāk saglabāt apņēmību un gribu būt veiksmīgiem, piepildīt iecerēto, kā arī nepazaudēt iegūto! Lai mācības sniedz prieku un gandarījumu!

2. Skolotājiem novēlu izturību, labu veselību un dzīvesprieku, kā arī pacietību un prieku, atbalstot un iedvesmojot ikvienu skolēnu!

3. Sev es novēlu mērķtiecību un vēlmi tiekties pēc nospraustajiem mērķiem, nepadoties un būt neatlaidīgai arī turpmāk!

4. Vecākiem es novēlu laimi, mīlestību, prieku, veselību un saglabāt pozitīvismu arī tādās situācijās, kurās to saskatīt nav viegli!

1)  Lai jautri, pozitīvi , mīļi Ziemassvētki un skaisti iesākas Jaunais gads!

2)   Lai svētku burvīgajā noskaņā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!

3) Lai sirsnīgais rūķis laimi nes, un pajūk visas nelaimes, kā putekļi pa gaisu!

4) Lai svētki ir gaiši un sirdī ir miers, un aizmirstas viss sliktais un nāk jaunas  laimes zvaigžņotās gaismas!

1) Klasesbiedriem es novēlu izturību mācību procesā, neaizmirst par to, ka dzīve nav tikai par un ap mācībām. Mūsdienu pasaulē man arī ir jāatgādina pašai sev, tāpēc novēlu atrast sev janus hobijus, aizraušanos , lai iepriecinātu sevi šajā neierastajā laikā! Novēlu radīt  neaizmirstamus momentus kopā ar ģimeni, pavadot svētkus, kā arī sagaidīt Jauno gadu kā svaigu sākumu, un izbaudīt pēdējo pusgadu vidusskolā!

2) Skolotājiem novēlu izturību, izturību un vēlreiz izturību, jo es saprotu, ka mācību process nav bijis viegls arī priekš viņiem. Vēl es novēlu viņiem sapratni, jo dažkārt, šķiet, ka dažas skolotājas mēdz aizmirst to, ka skolēni ir tikai cilvēki, un,  ka arī viņi mēdz nogurt! Novēlu izbaudīt svētkus, pilnībā veltot visu savu enerģiju prieka radīšanai savas ģimenes locekļu sejās un atpūtas nolūkos!

3) Sev es novēlu jaunu ambīciju un degsmes devu Jaunajā gadā un jaunu atmiņu radīšanu Ziemassvētkos, izbaudot ģimenes laiku, spēlējot galda spēles, cepjot piparkūkas ģimenes lokā! Novēlu tiekties pēc vēl nepiepildītajiem sapņiem un to īstenošanu, kā arī izturību jaunajā mācību gadā!

4) Vecākiem es novēlu neproblemātiskus bērnus ;)! Novēlu gandarījuma sajūtu par paveiktajiem darbiem, mīlestību no visiem apkārtesošajiem, jo pēc visa sniegtā atbalsta, viņi ir to pelnījuši! Novēlu viņiem daudz prieka, smieklu un vaļsirdības! 

Priecīgus, mierīgus un mīļus Ziemassvētkus! Veiksmīgu Jauno gadu!

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: