Atkalredzēšanās prieks

Šķiet labāk nevarētu raksturot 1.septembra noskaņojumu mūsu skolā. Ilgi gaidītā satikšanās ar klasesbiedriem un skolotājiem, jo pēdējo reizi kopā bijām marta vidū. Nedaudz sabijušies un uztraukušies šķiet tikai 7. un 10.klašu skolēni.

Esam sagaidījuši jaunu mācību gadu. Šogad gan izpalika tradicionālais koncerts visiem skolēniem kopā. Arī pirmā  klases stunda  nenotika visiem audzēkņiem vienā laikā. Bet kopīgā tikšanās zem skolas vecajiem ozoliem bija nemainīga. Tiesa gan, klasēm stāvot atstatus vienai no otras.  

Arī šis mācību gads solās būt interesants un izaicinājumiem bagāts.

Pirmkārt, mācību sociālā tīkla “mykoob.lv” vietā esam pārgājuši uz “e – klasi”. Daži skolēni jau ir apguvuši šo mācību platformu, bet lielākajai daļai tas ir jaunums.

Otrkārt, 7. un 10.klases sāk mācīties pēc jaunajām pilnveidotā mācību satura programmām. Tas būs izaicinājums gan skolēniem, gan skolotājiem, jo dažos mācību priekšmetos mācību grāmatu pat vēl nav. Mācību satura apgūšana balstīsies uz praktisku darbošanos, pašvadītu mācīšanos un kritisko domāšanu.

Treškārt, lai mācības notiktu klātienē, mums jāiemācās sadzīvot ar vīrusu, kurš veicis tik krasas pārmaiņas visā pasaulē. Katra klase mācīsies savā telpā, skolotāji dosies pie klasēm, dezinfekcijas līdzekļu pastiprināts lietojums, sejas aizsargmasku lietošana kopīgajās telpās, un vēl daudzi citi epidemioloģiskās drošības pasākumi “Covid – 19” infekcijas laikā.  No mums pašiem būs atkarīgs vai mācības notiks skolā, vai atkal nāksies mācīties attālināti.

Lai izturība, spēks, veselība, radošums un zinātkāre pavada visu 2020./2021.mācību gadu!

Categories: Citāti | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: